auto do wynajęcia w Krakowie

Wyruszasz na wczasy lub ewentualnie w podróż firmową do innego miasta bądź kraju? Na miejscu pragniesz zwiedzić jak najwięcej, transportując rodzinę lub ewentualnie współpracowników do sąsiednich miast?

wypożyczalnia samochodów Kraków

Dawniej jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taryfy czy też prywatny transport – dzisiaj o wiele lepszą i tańszą opcją są wypożyczalnie aut, jakie szturmem zdobyły serca amerykanów oraz powoli przekonują do siebie też europejczyków, w tym także naszych rodaków.
Coraz to więcej ofert lokalnych wypożyczalni aut pokazuje, że potrzebujemy aut w określonym czasie. Co znacznie więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży służbowych, jednak też do tych prywatnych, kiedy potrzebujemy prędkiego oraz nieograniczonego przewozu w danym rejonie.

wypożyczalnia samochodów Kraków wadowicka

Wydatki najmu auta
Przejdźmy zatem do meritum – jakie są koszty wynajmu auta? To zależy od tego, jakie auto chcemy wydzierżawić oraz na jak długi okres. Wyjeżdżając na dwutygodniowe wakacje, warto pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Czemu? Bowiem wynajem jedynie na parę dni może być dużo droższy niż najem na tydzień czy też dwa tygodnie. Ta reguła dotyczy nie tylko turystów, ale także biznesmenów, którzy potrzebują aut podczas podróży służbowej.
Na cenę ma także wpływ typ samochodu. Bogata w dodatki limuzyna będzie o wiele droższa aniżeli pospolite rodzinne auto (które też nie musi być pozbawione wygód typu klimatyzacja czy fotelik dla dziecka, jaki coraz to częściej jest w sztampowym wyposażeniu). Nie zmienia to jednakże faktu, że wypożyczalni samochodów jest tak wiele, że musiało to odbić się na opłatach – niższych opłatach dla Kontrahentów.